Žiobiškėnai linksminosi Helovyne

Spalio 27 dienos vakare, persirengę anapusinio gyvenimo personažais, mažieji žiobiškėnai ir jų tėveliai rinkosi švęsti Helovino. Tai džiugi ir nuotaikinga šventė, kai vienam vakarui galima virsti mėgstamo filmo herojumi, pakeisti stilių ar tiesiog išmėginti itin ryškų makiažą. Daugybė švieselių, skraidantys šikšnosparniai, besišypsantys moliūgai sukūrė ypatingą vakaro atmosferą.  

Susirinko gausus būrys baisuokliukų, raganų, velnių. Šventę vedė vampyrė Gabija Makarskaitė (Rokiškio J.Tumo-Vaižganto gimnazija „Romuvos“ padalinys) su draugais pagalbininkais: drakula (Julius Prakelis (Rokiškio J.Tumo-Vaižganto gimnazija), velniuke (Airika Judakovaitė (Rokiškio J.Tumo-Vaižganto gimnazija „Romuvos“ padalinys) ir velniau (Mykolas Spietinis (Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras Kaune). Pasiskirstę i tris komandas, dalyvavo ir tėveliai,  vykdė įvairiausias užduotis: šaukšte nešė tritono akį, rodė geriausią zombio eiseną, kūrė baisiausią pasaką. Ir dar daug įvairių užduočių. Buvo nutiestas  raudonų pėdų kilimas, kuriuo žengė visi dalyviai demonstruodami savo gražiausius kostiumus.

Kai buvo atliktos visos vampyrės paruoštos užduotys vaišinomės prie suneštinio vaišių stalo ir linksminomės diskotekoje.

Atgal

Žiobiškis

Žiobiškis - bažnytkaimis Rokiškio rajone, 12 km į šiaurės vakarus nuo Rokiškio.

Paskutinės naujienos

Vengerinei 10 metų 2022-11-28

Adresas

Rokiškio savivaldybė
Rokiškio kaimiškoji seniūnija
Žiobiškio kaimas
8618 69032

Naujienlaiškis